Искать


 

Четвер, 28 Квітень 2016 07:20

28 квітня – Всесвітній день охорони праці

Оцените материал
(0 голосов)

28 квітня – Всесвітній день охорони праці

28 квітня Всесвітній день охорони праці. Цей день за ініціативи Міжнародної організації праці офіційно відзначається з 2003 року у багатьох країнах світу, у томи числі і в Україні.

В нашій країні, як і в усіх регіонах світу, уряд, профспілки, організації роботодавців організовують заходи з відзначення Дня охорони праці. Цього року цей День відзначається під девізом: «Стрес на робочому місці: колективний виклик».

Головне управління Держпраці у Луганській області розробило та провело ряд заходів, присвячених відзначенню Всесвітнього дня охорони праці.

Зокрема, були проведені тематичні наради, лекції та семінари на підприємствах області. Надано консультації у інформаційно-консультаційних пунктах для представників підприємств області. Розміщено у засобах масової інформації матеріал щодо відзначення Дня охорони праці у Луганській області.

Також співробітниками ГУ Держпраці була закладена «Алея безпечної праці» у місті Сєвєродонецьку. Сюжет телеканалу «СТВ» про цю подію Ви можете переглянути за посиланням:

http://stv.ua/news/4442-18-04-16-alleya.html

Також переглянути інформацію щодо діяльності ГУ Держпраці у Луганській області та відзначення Дня охорони праці Ви можете у соціальній мережі «Facebook»: https://www.facebook.com/GUDPL2015/

Прочитано 847 раз Последнее изменение Четвер, 28 Квітень 2016 10:14
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация