UkraineNOW

 

 

Искать


 

Субота, 29 Серпень 2020 06:46

Головним управлінням Держпраці було проведено розслідування нещасного випадку на ВП «Шахта Новодружеська» АТ «Лисичанськвугілля»

Оцените материал
(0 голосов)

     Комісія, утворена наказом Головного управління Держпраці у Луганській області провела спеціальне розслідування нещасного випадку із смертельним наслідком, який стався з працівником Відокремленого підрозділу «Шахта Новодружеська» Акціонерного товариства «Лисичанськвугілля».

     27 липня 2020 року в м. Новодружеськ у Відокремленому підрозділі «Шахта Новодружеська» Акціонерного товариства «Лисичанськвугілля» під час піддірки підошви виробки польового уклону сталося раптове обвалення фрагменту бетонного кріплення з покрівлі виробки, внаслідок прохідник отримав політравму несумісну з життям.

     За результатами розслідування спеціальна комісія дійшла висновку, що зазначений нещасний випадок згідно з Порядком розслідування та обліку нещасних випадків, професійних захворювань та аварій на виробництві, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 17 квітня 2019 року № 337, визнано таким, що пов’язаний з виробництвом, складено акт за формою Н-1/П.

     Основна причина нещасного випадку - технічна, а саме: відсутність або неякісне встановлення тимчасового дерев’яного кріплення під відшарованого фрагмента бетонного кріплення польового уклону, що призвело до зсуву та обрушення фрагменту бетонного кріплення під час виконання робіт з піддирки підошви та прибирання підошви.

     Спеціальною комісією були складені протоколи про адміністративне правопорушення, розроблені заходи щодо запобігання подібним нещасним випадкам у майбутньому.

Прочитано 223 раз Последнее изменение Субота, 29 Серпень 2020 06:49
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация