UkraineNOW

 

 

Искать


 

Вівторок, 25 Серпень 2020 12:01

Фахівцями Головного управління Держпраці проводиться планове практичне реверсування вентиляційного струменю повітря

Оцените материал
(1 Голосовать)

     У серпні 2020 року, перед узгодженням планів ліквідації аварій (ПЛА) на ІІ півріччя 2020 року, згідно вимог Правил безпеки у вугільних шахтах, на підприємствах Акціонерного товариства «Лисичанськвугілля» під наглядом представників управління гірничого нагляду Головного управління Держпраці у Луганській області організоване і проводиться планове практичне реверсування вентиляційного струменю повітря, а також перевірка інших вентиляційних режимів відповідно до ПЛА. Станом на 25.08.2020р. практичне реверсування проведено на ВП «Шахта «Привільнянська» та ВП «Шахта ім. Д.Ф. Мельникова».

     Цей захід проходить під керівництвом технічної служби та служби охорони праці АТ «Лисичанськвугілля» спільно з представниками управління гірничого нагляду згідно з розробленим планом проведення та визначеного часу. У проведенні реверсування вентиляційного струменю повітря брали участь представники 2-го воєнізованого гірничорятувального загону.

     Переведення головних вентиляторних установок на реверсивний режим роботи виконано за 6-9 хвилин, що відповідає вимогам Правил безпеки у вугільних шахтах. Тривалість реверсування вентиляційного струменю відповідала часу, який необхідний для виведення на поверхню всіх підземних працівників, які можуть бути захоплені аварією. Витрата повітря, що проходить по виробках у реверсивному режимі провітрювання становила більше ніж 61% від об’єму повітря, що проходить в нормальному режимі. При цьому вміст метану у кожній виробці не перевищував 2%.

     Представниками технічної служби АТ «Лисичанськвугілля» та управління гірничого нагляду було відзначено точне виконання команд обслуговуючим персоналом по переключенню реверсивних пристроїв та визначено професійні дії відповідальних керівників - головних інженерів. Практичне реверсування вентиляційного струменя у виробках шахт та працездатність реверсивних та перемикаючих пристроїв сприяє підготовленості шахт до своєчасного виконання робіт з ліквідації можливих аварійних ситуацій.

Прочитано 287 раз Последнее изменение Вівторок, 25 Серпень 2020 12:09
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация