UkraineNOW

 

 

Искать


 

Вівторок, 25 Серпень 2020 07:09

Посадовець Головного управління Держпраці провела засідання круглого столу щодо контролю за додержанням трудового законодавства

Оцените материал
(1 Голосовать)

    Посадовцем управління з питань праці Головного управління Держпраці у Луганській області на виконання окремого доручення т.в.о. Голови Держпраці від 20.08.20 №Д-328/1/4.1-20 проведено засідання круглого столу з фахівцями Головного управління Пенсійного фонду України в Луганській області, Головного управління Державної податкової служби у Луганській області та головними бухгалтерами двох автотранспортних підприємств області.

    Темою заходу було «Забезпечення контролю за додержанням законодавства про працю та зайнятість населення». В ході обговорення цієї теми було наголошено на негативних наслідках для робітника у разі допуску його до роботи без офіційного оформлення трудових відносин та на перевагах легального працевлаштування.

    Посадовець Головного управління Держпраці звернула увагу на те, що відповідно до статті 24 КЗпП України працівник не може бути допущений до роботи без укладання трудового договору та повідомлення центрального органу виконавчої влади з питань формування та реалізації державної політики з адміністрування єдиного внеску про прийняття працівника на роботу.

    За результатами проведення круглого столу розроблено алгоритм спільних дій та обговорено питання продовження співпраці щодо детінізації ринку праці, подолання незадекларованого працевлаштування та обміну інформацією.

Прочитано 138 раз Последнее изменение Вівторок, 25 Серпень 2020 07:45
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация