UkraineNOW

 

 

Искать


 

Четвер, 20 Серпень 2020 07:58

Завершено спеціальне розслідування випадку смерті, який стався з працівником ФГ «Степанівка»

Оцените материал
(0 голосов)

     Комісія, утворена наказом Головного управління Держпраці у Луганській області, провела спеціальне розслідування випадку смерті, який стався з працівником Фермерського господарства «Степанівка».

     Нагадуємо, що 27 липня 2020 року в с. Новочервоне Троїцького району на території ФГ «Степанівка» стався випадок погіршення стану здоров’я працівника під час виконання ним трудових обов’язків. Потерпілого доставили до лікувального закладу, де наступного дня він помер.

     За результатами розслідування спеціальна комісія дійшла висновку, що зазначений випадок смерті згідно з Порядком розслідування та обліку нещасних випадків, професійних захворювань та аварій на виробництві, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 17 квітня 2019 року № 337, визнано таким, що не пов’язаний з виробництвом, на потерпілого складено акт за формою Н-1/НП.

     Причина нещасного випадку - психофізіологічна, незадовільні фізичні дані або стан здоров’я. Спеціальною комісією були розроблені заходи щодо запобігання подібним нещасним випадкам у майбутньому.

Прочитано 212 раз Последнее изменение Четвер, 20 Серпень 2020 08:01
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация