UkraineNOW

 

 

Искать


 

Середа, 19 Серпень 2020 12:28

Інспектором Головного управління Держпраці проведено онлайн-нараду з представниками Шульгинської сільської ради

Оцените материал
(0 голосов)

    19 серпня 2020 року відбулася онлайн-нарада головного державного інспектора відділу державного нагляду в сфері трудових відносин управління з питань праці Головного управління Держпраці у Луганській області та інспектора праці Шульгинської сільської ради Старобільського району Луганської області.

    Під час проведення онлайн – наради було надано роз’яснення щодо інформаційно – роз’яснювальної роботи під час карантину та основні тези Постанови Кабінету Міністрів України від 21 серпня 2019 року № 823 «Деякі питання здійснення державного нагляду та контролю за додержанням законодавства про працю» (в редакції постанови Кабінету міністрів України від 04 грудня 2019 року № 1132) (далі – Порядок).

изображение viber 2020 08 19 16 39 08

    Було надано поради щодо організації проведення інспекційних відвідувань та роз’яснення щодо підстав для здійснення інспекційних відвідувань. Підстави для здійснення інспекційних відвідувань визначені пунктом 5 Порядку. Здійснення контрольних заходів з інших підстав не допускається.

    Рішення про доцільність проведення відповідних заходів з підстав, визначених підпунктами 5-7 пункту 5 та пунктом 3 Порядку, приймає керівник органу контролю, його заступник. Також керівник органу контролю може прийняти рішення на підставі рішення керівника органу контролю про проведення інспекційних відвідувань, прийняте за результатами аналізу інформації, отриманої із засобів масової інформації, інших джерел, доступ до яких не обмежений законодавством, та джерел, зазначених у підпунктах 1, 2, 4—7 цього пункту Порядку.

    Рішення керівника органу контролю оформлюється відповідно до підрозділу „Накази (розпорядження)" розділу „Складення деяких видів документів" Типової інструкції з діловодства у центральних органах виконавчої влади, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, місцевих органах виконавчої влади, затвердженою постановою Кабінету Міністрів України від 30 листопада 2011 № 1242 шляхом видання наказу.

Прочитано 227 раз Последнее изменение Середа, 19 Серпень 2020 13:47
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация