UkraineNOW

 

 

Искать


 

Понеділок, 17 Серпень 2020 11:03

Шахти Луганської області готуються до роботи у зимовий період

Оцените материал
(1 Голосовать)

     В серпні 2020 року працівники відділу державного нагляду у вугільній галузі Управлінням гірничого нагляду Головного управління Держпраці в Луганській області розпочали моніторинг підготовки піднаглядних вугільних підприємств до роботи в осінньо-зимовий період 2020-2021рр.

    За результатами моніторингу встановлено, що на шахтах АТ «Лисичанськвугілля» в експлуатації знаходиться 6 промислових котелень обладнаних 16 котлоагрегатами. В ДП «Первомайсквугілля» в експлуатації знаходиться 7 промислових котелень обладнаних 17 котлоагрегатами.

     Для підготовки вугільних підприємств до роботи в осінньо - зимовий період 2020-2021 років на шахтах були видані накази, створені бригади, заплановано 420 заходів з підготовки до роботи у зимовий період, а саме: ремонт теплотрас 2,2 км, ремонт 9 котлів, ремонт 25 будівель та споруд, зачищення 12 водозбірників головних водовідливів, ремонт 80 одиниць допоміжного обладнання (димососів, вентиляторів, циклонів, економайзерів, живильних насосів). Ведеться капітальний ремонт двох котлоагрегатів ДКВР на ВП «Шахта Гірська».

     На шахтах АТ «Лисичанськвугілля» в експлуатації знаходиться 8 калориферних установок для обігріву стволів, з яких 4 ремонтують. В ДП «Первомайсквугілля» в експлуатації знаходиться 11 калориферних установок для обігріву стволів, з яких 7 потребують ремонту. На ВП «Шахта Тошківська» планується заміна 10 секцій калориферної установки КВБ.

     Слід також звернути увагу, що, фахівці Управління гірничого нагляду ГУ Держпраці у Луганській області з метою профілактики виробничого травматизму на вугледобувних підприємствах області протягом серпня провели низку превентивних заходів на яких були обговорені такі питання, як:

  1. Якість проведення підготовчих та профілактичних робіт до роботи у зимовий період.
  2. Утеплення виробничих та побутових приміщень, забезпечення санітарно-побутових норм в цих приміщеннях.
  3. Організація очищення від снігових заносів закріплених ділянок, створення аварійних бригад укомплектованих необхідною технікою та посипковим матеріалом.
  4. Особливості організації та проведення робіт в зимовий період в умовах снігових заносів, холодної погоди та ожеледиці.
  5. Утримання у належному стані закріплених територій та ділянок, під’їзних доріг у зимовий період.
  6. Проведення позапланових інструктажів з охорони праці з водіями транспортних засобів щодо особливості пильності та дотримання правил дорожнього руху в ускладнених зимових у погодних умовах.

Прочитано 161 раз Последнее изменение Понеділок, 17 Серпень 2020 11:10
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация