UkraineNOW

 

 

Искать


 

Середа, 12 Серпень 2020 13:35

Засідання членів керівної ради Національного органу стандартизації

Автор
Оцените материал
(0 голосов)

У Києві відбулося засідання членів керівної ради Національного органу стандартизації

В рамках переходу до системи добровільного застосування стандартів, як однієї із умов Євроінтеграції, за останні роки відбулися зміни у чинному законодавстві, що включають себе:

  • по-перше, втрату чинності з 01.01.2018 Декрету Кабінету Міністрів України «Про стандартизацію і сертифікацію» від 10.05.1993 № 46-93;
  • по-друге, прийняття нового Закону України «Про стандартизацію» від 05.07.2014 № 1315 (далі – Закон).

Згідно із ст. 13 Закону, участь у формуванні державної політики у сфері стандартизації бере керівна рада, що являється дорадчо-наглядовим органом Національного органу стандартизації та формується на паритетних засадах.

На базі Державного підприємства «Український науково-дослідний і навчальний центр проблем стандартизації, сертифікації та якості» 27.11.2019 відбулося перше (у новому складі) засідання членів керівної ради Національного органу стандартизації.

Відповідно до наказу Міністерства економічного розвитку і торгівлі України «Про затвердження складу керівної ради Національного органу стандартизації» від 29.05.2019 № 916, до складу керівної ради Національного органу стандартизації від органів виконавчої влади обрано Сергія Бабенка – начальника відділу експертної роботи, ринкового нагляду та надання адміністративних послуг Державної служби України з питань праці.

У такий спосіб на постійній основі забезпечується гармонізація національних стандартів з міжнародними та європейськими, в першу чергу тих, добровільне застосування яких є доказом відповідності продукції вимогам технічних регламентів, аналогічних відповідним директивам Нового та Глобального підходів. Державна служба України з питань праці зацікавлена у продуктивній співпраці, що сприятиме підвищенню рівня соціальної стабільності та добробуту країни, подальшому розвитку торговельного та інвестиційного співробітництва з країнами ЄС, усуненню технічних бар’єрів в торгівлі.

Джерело: Державна служба України з питань праці

Прочитано 176 раз Последнее изменение Середа, 12 Серпень 2020 13:41
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация