UkraineNOW

 

 

Искать


 

Вівторок, 11 Серпень 2020 12:16

В Держпраці проведено нараду з представниками Нацполіції та ДСНС щодо спільних заходів державного нагляду

Оцените материал
(4 голосов)

     На виконання доручення Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля щодо проведення позапланових заходів державного нагляду (контролю) за додержанням вимог законодавства у сфері охорони праці, техногенної та пожежної безпеки суб’єктами господарювання, які зберігають аміачну селітру насипом для застосування на підприємствах будь-якої галузі, а також використовують її для виготовлення кальцієвої селітри, комплексних і рідких мінеральних добрив, в Держпраці під керівництвом т.в.о. Голови Держпраці Віталія Сажієнка проведено спільну нараду посадових осіб    Держпраці з представниками Національної поліції України та Державної служби України з надзвичайних ситуацій, які задіяні у зазначених перевірках.

     Учасники наради погодили графік проведення позапланових перевірок суб’єктів господарювання та координацію спільних дій посадових осіб органів центральної виконавчої влади під час здійснення заходів державного нагляду.

https://dsp.gov.ua/v-derzhpratsi-provedeno-naradu-z-predstavnykamy-natspolitsii-ta-dsns-shchodo-spilnykh-zakhodiv-derzhavnoho-nahliadu/

Прочитано 239 раз Последнее изменение Вівторок, 11 Серпень 2020 12:29
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация