UkraineNOW

 

 

Искать


 

Четвер, 06 Серпень 2020 10:34

Регіональна комісія ТЕБ і НС обговорила заходи із протидії поширенню на Луганщині COVID-19

Оцените материал
(0 голосов)

    06 серпня відбулось засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій, яке проходило під головуванням голови Луганської обласної державної адміністрації – керівника обласної військово-цивільної адміністрації Сергія Гайдая.

    На засіданні були присутні посадовці облдержадміністрації та керівники органів державної влади. Участь у роботі комісії також взяла Т.в.о. начальника, перший заступник начальника Головного управління Держпраці у Луганській області Марина Мартинюк.

    Учасники комісії розглянули питання «Про заходи із протидії поширенню на території Луганської області гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2». В рамках розгляду зазначеного питання була заслухана та обговорена статистична інформація щодо кількості захворілих на COVID-19, одужавших та тих, хто знаходиться на самоізоляції мешканців області.  

    Було наголошено, що 01.08.2020 набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України від 22.07.2020 №641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на терарії із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2». Постановою передбачено, що залежно від епідемічної ситуації в регіоні або окремих адміністративно-територіальних одиницях встановлюється «зелений», «жовтий», «помаранчевий» або «червоний» рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19. За результатом оцінки епідемічних показників рішенням Державної комісії з питань ТЕБ та НС від 31.07.2020№15 на території Луганської області з 03.08.2020 встановлено «зелений» рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19.

    За результатами доповіді та з урахуванням обговорення, комісія прийняла низку рішень, зокрема, враховуючи набрання чинності постанови Кабінету Міністрів України від 22.07.2020 №641, на території Луганської області забороняється:

  • перебування в громадських будинках і спорудах, громадському транспорті без вдягнутих засобів індивідуального захисту, зокрема, респіраторів або захисник масок, що закривають ніс та рот, у тому числі виготовлених самостійно;
  • перебування на вулицях без документів, що посвідчують особу, підтверджують громадянство чи її спеціальний статус, без посвідчення про взяття на облік бездомної особи;
  • самовільно залишати місця самоізоляції, обсервації;
  • перетин державного кордону та контрольних пунктів в’їзду на тимчасово окуповані території Луганської області та виїзду з них іноземцями та особами без громадянства без наявного поліса страхування.

    Також було вирішено продовжити:

  1. Проведення регулярних моніторингових перевірок щодо дотримання суб’єктами господарювання встановлених вимог до функціонування в умовах адаптивного карантину;
  2. Інформування громадськості, у тому числі через ЗМІ, щодо необхідності виконання заходів із запобігання захворюванню та подальшому поширенню гострої респіраторної хвороби СOVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 та дотримання вимог постанови Кабінету Міністрів України від 22.07.2020 №641.
Прочитано 229 раз Последнее изменение Четвер, 06 Серпень 2020 10:51
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация