UkraineNOW

 

 

Искать


 

Вівторок, 04 Серпень 2020 10:27

Посадовець Головного управління Держпраці провела онлайн-нараду щодо порядку здійснення державного нагляду за додержанням законодавства про працю

Оцените материал
(1 Голосовать)

    04 серпня 2020 року посадовою особою Управління з питань праці Головного управління Держпраці у Луганській області було проведено онлайн-нараду з представниками Чмирівської сільської ради об’єднаної територіальної громади Луганської області.

    На нараді було обговорено застосування заходів впливу у зв’язку з порушенням законодавства про працю, оскарження припису або вимоги інспектора праці відповідно до Порядку здійснення державного нагляду за додержанням законодавства про працю, затвердженого Постановою Кабінету міністрів України від 21 серпня 2019 року № 823 (із змінами та доповненнями, внесеними постановами Кабінету міністрів України від 04 грудня 2019 року № 1132 та від 08 липня 2020 року № 617) (далі – Порядок № 823).

    В ході наради інспектор Головного управління Держпраці наголосила, що пунктом 24 Порядку № 823 визначено, що у разі наявності порушень вимог законодавства про працю, зафіксованих актом, після розгляду зауважень об’єкта відвідування до нього (у разі їх надходження) інспектор праці проводить аналіз матеріалів інспекційного відвідування, за результатами якого вносить припис та вживає заходів до притягнення винної у допущенні порушень посадової особи до встановленої законом відповідальності.

    Пунктом 26 Порядку № 823 визначено, що припис або вимога інспектора праці можуть бути оскаржені відповідно у десятиденний та одноденний строк з дати їх отримання до керівника або заступника керівника відповідного територіального органу Держпраці.

    У разі незгоди з рішенням керівника або заступника керівника відповідного територіального органу Держпраці таке рішення може бути оскаржене до Голови або заступника Голови Держпраці. Подання в установлений строк скарги тимчасово припиняє виконання припису або вимоги інспектора праці. Скарга розглядається у 30-денний строк після дня її надходження, якщо інше не встановлено законом.

    На час розгляду скарги рішенням керівника або заступника органу контролю проведення інспекційного відвідування зупиняється. За результатами розгляду скарг приписи, вимоги інспектора праці можуть бути скасовані повністю або в окремій частині.

Прочитано 180 раз Последнее изменение Вівторок, 04 Серпень 2020 10:29
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация