UkraineNOW

 

 

Искать


 

Понеділок, 03 Серпень 2020 11:14

В ході відвідування автотранспортних підприємств області інспектори Головного управління Держпраці надали низку важливих роз’яснень

Оцените материал
(0 голосов)

     На виконання доручень Голови Державної служби України з питань праці інспекторами відділу державного нагляду в агропромисловому комплексі, соціально-культурній сфері, на транспорті і у зв’язку Управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки Головного управління Держпраці у Луганській області проводиться інформаційно-роз’яснювальна робота з працівниками суб’єктів господарювання області.

Maks auto

     Протягом липня 2020 року інспектори відділу в рамках цієї роботи відвідали низку піднаглядних підприємств, серед яких, зокрема, були автотранспортні підприємства. В ході проведення зазначених відвідувань керівникам та працівникам підприємств були надані роз’яснення щодо профілактики захворювання на COVID-19 серед працівників під час виконання ними своїх посадових обов’язків.

     Також під час відвідувань інспектори Головного управління Держпраці наголошували на неприпустимості допуску до роботи працівників без укладання із ними трудового договору. Керівникам підприємств були надані роз’яснення щодо оформлення працівників при прийнятті на роботу відповідно до трудового законодавства України.

               

Прочитано 163 раз Последнее изменение Понеділок, 03 Серпень 2020 11:21
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация