UkraineNOW

 

 

Искать


 

П'ятница, 31 Липень 2020 10:32

З працівниками Центру первинної медико-санітарної допомоги м. Рубіжного проведено нараду щодо запобігання поширенню COVID-19

Оцените материал
(1 Голосовать)
    Протягом липня 2020 року інспектори відділу державного нагляду в агропромисловому комплексі, соціально-культурній сфері, на транспорті і у зв'язку Управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки Головного управління Держпраці у Луганській області провели ряд превентивних заходів, спрямованих на підвищення рівня охорони праці та промислової безпеки на підприємствах області. 
     Зокрема, 29 липня 2020 року за участі заступника начальника управління нагляду в промисловості і на об'єктах підвищеної небезпеки у залі засідань КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Рубіжанської міської ради Луганської області» з працівниками установи відбулася нарада на тему «Запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби СОVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2». 
IMG 20200729 110014 копия
     Особливу увагу було приділено порядку повідомлення про випадки інфікування COVID – 19 медичних та інших працівників. Так, на підставі пунктів 6, 8 Порядку розслідування та обліку нещасних випадків, професійних захворювань та аварій на виробництві, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 17 квітня 2019 р. №337 ДУ «Луганській обласний лабораторний центр МОЗ України» у разі зазначених випадків зобов’язаний передавати екстрене повідомлення до:
  • лабораторних центрів за місцем реєстрації; 
  • Головного управління Держпраці у Луганській області.
    Лабораторні центри за місцем реєстрації, в свою чергу, передають екстрене повідомлення до:
  • лікувально-профілактичних закладів, де зареєстрований випадок захворювання на коронавірусну інфекцію;
  • Головного управління Держпраці у Луганській області.
    Лікувально-профілактичні заклади, де зареєстрований випадок захворювання на коронавірусну інфекцію, передають повідомлення про нещасний випадок/гостре професійне захворювання (отруєння) до Головного управління Держпраці у Луганській області.
    Також учасникам наради було роз’яснено для кого випадок інфікування коронавірусною інфекцією визнаватимуть професійним захворюванням, а саме:
  1. Для медичних та інших працівників, що виконують професійні обов’язки в умовах підвищеного ризику зараження збудниками інфекційних хвороб;
  2. Для працівників, які надають медичну допомогу хворим на інфекційні захворювання;
  3. Для працівників, котрі проводять роботу з живими збудниками та в осередках інфекційних хвороб, а також проводять дезінфекційні заходи тощо. 
    Тобто лабораторно підтверджені випадки інфікування COVID – 19 медичних та інших працівників, що пов’язані з виконанням професійних обов’язків в умовах підвищеного ризику зараження на COVID – 19 (надання медичної допомоги хворим на інфекційні хвороби, роботи з живими збудниками та в осередках інфекційних хвороб, дезінфекційні заходи тощо), розслідуються, як випадки гострого професійного захворювання відповідно до Порядку розслідування та обліку нещасних випадків, професійних захворювань та аварій на виробництві, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 17 квітня 2019 р. №337.
    За результатами обговорення зазначеної інформації учасниками наради було прийняте рішення – отримані на заході відомості застосовувати в подальшій роботі при створенні безпечних умов праці на підприємстві, відповідно до нормативно-правових актів. 
Прочитано 264 раз Последнее изменение П'ятница, 31 Липень 2020 10:41
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация