UkraineNOW

 

 

Искать


 

Четвер, 30 Липень 2020 08:57

Перший апеляційний адміністративний суд визнав законним рішення посадових осіб Головного управління Держпраці у Луганській області

Оцените материал
(0 голосов)

    Інспекторами праці Головного управління Держпраці у Луганській області в грудні 2019 р. було встановлено факт створення перешкод у проведенні інспекційного відвідування з питання додержання законодавства про працю в частині оплати праці, надання часу для відпочинку та норми тривалості робочого часу Приватного акціонерного товариства у Луганської області.

    За цим фактом на підставі ст. 265 Кодексу законів про працю України керівником Головного управління винесено постанову про накладення штрафу у розмірі 12519 грн. 00 коп. Не погодившись з таким рішенням, суб’єкт господарювання звернувся до суду. Суди першої та апеляційної інстанції у задоволенні позовних вимог Приватного акціонерного товариства відмовили.

    Таким чином, суди першої та апеляційної інстанцій підтримали позицію Головного управління і визнали дії його посадових осіб, як під час проведення інспекційного відвідування, так і при накладенні фінансових санкцій такими, що відповідають вимогам чинного законодавства.

Прочитано 264 раз Последнее изменение Четвер, 30 Липень 2020 08:58
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация