UkraineNOW

 

 

Искать


 

Четвер, 30 Липень 2020 05:55

Фахівці Головного управління Держпраці провели інформаційно-роз’яснювальну роботу з керівництвом ТОВ «Інвестбуд»

Оцените материал
(2 голосов)

    В Луганській області триває активна інформаційно-роз’яснювальна робота, яка спрямована на запобігання використанню незадекларованої праці та нещасним випадкам на виробництві, а також забезпечення роботодавців і працівників технічною інформацією та консультаціями щодо найбільш ефективних способів дотримання законодавства з урахуванням вимог постанов Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 №211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» та від 20.05.2020 №392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та етапів послаблення протиепідемічних заходів».

    В рамках вищезазначеної кампанії начальник відділу державного нагляду в будівництві, за об’єктами котлонагляду та підйомними спорудами Олександр Полстяний та головний державний інспектор відділу Олег Скидан відвідали ТОВ «Інвестбуд» (м. Сєвєродонецьк), де зустрілися з його керівництвом.

    Під час інформаційного відвідування з керівництвом підприємства були розглянуті наступні питання:

  1. Неприпустимість використання незадекларованої праці та відповідальність за порушення законодавства про працю.
  2. Вимоги законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці при виконанні робіт підвищеної небезпеки для запобігання нещасним випадкам на виробництві.
  3. Призначення координаторів з охорони праці на тимчасових або мобільних будівельних майданчиках.
  4. Зміни які відбулись в постанові Кабінету Міністрів України від 03.03.2020 №207 до «Порядку видачі дозволів на виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устатковання підвищеної небезпеки».
  5. Використання праці неповнолітніх.

    По закінченню відвідування фахівцями Головного управління Держпраці були вручені інформаційні буклети керівництву ТОВ «Інвестбуд. Робота з проведення подібних інформаційно-роз’яснювальних заходів триває.

Прочитано 201 раз Последнее изменение Четвер, 30 Липень 2020 05:57
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация