UkraineNOW

 

 

Искать


 

Середа, 29 Липень 2020 08:24

Інспектором Головного управління Держпраці проведено нараду та надано консультацію для працівників СТОВ «Заайдарівське»

Оцените материал
(0 голосов)

    Інспекторський склад відділу державного нагляду в газовому комплексі Управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки Головного управління Держпраці у Луганській області продовжують проводити превентивні заходи для трудових колективів підприємств області.

    Так, 28 липня головний державний інспектор відділу державного нагляду в газовому комплексі провів нараду на тему «Інформаційно-роз’яснювальна робота щодо легалізації праці» та надав технічну консультацію на тему «Аналіз нещасних випадків на виробництві» у СТОВ «Заайдарівське» (Новопсковський район).

    В ході наради інспектор довів до відома присутніх, що на виконання доручень Прем’єр-міністра України про вжиття заходів щодо детінізації ринку праці, проводиться інформаційно-роз’яснювальна робота про неприпустимість допуску до роботи працівників без оформлення трудових відносин. Учасникам наради були надані роз’яснення щодо статей трудового законодавства України, які регулюють питання оформлення трудових відносин між роботодавцем та працівником.

    Під час надання технічної консультації інспектор нагадав працівникам СТОВ «Заайдарівське», що аналіз виробничого травматизму проводиться з метою встановлення закономірностей виникнення травм на виробництві та розробки ефективних профілактичних заходів.

    У процесі аналізу травматизму мають бути з’ясовані причини нещасних випадків і розроблені заходи щодо їх попередження. Аналіз виробничого травматизму та профзахворювань дозволяє виявити причини і визначити закономірності їх виникнення. На основі такої інформації розробляються заходи щодо запобігання виробничому травматизму і профзахворювань.

    Також керівництву підприємства було рекомендовано провести профілактичну роботу з підлеглими щодо дбання про особисту безпеку під час находження на робочих місцях; провести аналіз забезпечення засобами індивідуального захисту працівників підприємства.

    Відділу державного нагляду в газовому комплексі в рамках профілактики охорони праці звертається до представників роботодавців, профспілкових організацій  провести додаткові заходи щодо запобігання нещасним випадкам на виробництві та професійних захворюванням, підвищення рівня безпеки й умов праці.

Прочитано 154 раз Последнее изменение Середа, 29 Липень 2020 08:41
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация