UkraineNOW

 

 

Искать


 

П'ятница, 24 Липень 2020 06:40

Фахівці Головного управління Держпраці продовжують проведення роз’яснювальних та інспекційних заходів

Оцените материал
(2 голосов)

    В умовах дії карантину фахівці відділу державного нагляду в енергетиці, в металургії та у машинобудуванні Управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки Головного управління Держпраці у Луганській області продовжують надавати вичерпну інформацію щодо запобіганню розповсюдження коронавірусу COVID-19 та надавати консультації з охорони праці керівникам та працівникам суб’єктів господарювання.

    Також на виконання доручення Голови Держпраці Д-189/1/4.41-20 від 09.06.2020 посадовими особами відділу було здійснено 150 інформаційних відвідувань суб`єктів господарювання з метою роз’яснення роботодавцям про неприпустимість допуску до роботи працівників без оформлення трудових відносин та про найбільш ефективні способи дотримання законодавства про охорону праці.

    Окрім проведення інформаційно-роз’яснювальної діяльності фахівцями відділу сумісно з інспектором відділу державного нагляду додержання законодавства соціального страхування з 21 липня проводиться інспекційне відвідування ВП «Шахта ім. Мельникова» ПАТ «Лисичанськвугілля» в частині своєчасної виплати заробітної плати та в частині проведення остаточного розрахунку з працівником в день звільнення.

Прочитано 339 раз Последнее изменение П'ятница, 24 Липень 2020 06:42
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация