UkraineNOW

 

 

Искать


 

Вівторок, 21 Липень 2020 07:34

В Головному управлінні Держпраці проведено спеціальне розслідування нещасного випадку з тяжкими наслідками

Оцените материал
(0 голосов)

    Комісія, утворена наказом Головного управління Держпраці у Луганській області, провела спеціальне розслідування нещасного випадку з тяжкими наслідками з працівником Товариства з обмеженою відповідальністю «Зернотранс».

    Нагадуємо, що 15 червня 2020 року в с. Первомайське Марківського району на території Товариства з обмеженою відповідальністю «Айдар» під час затентовки спеціалізованого вантажного самоскиду потерпілий зірвався з висоти кузова та при падінні отримав тяжку травму.

    За результатами розслідування спеціальна комісія дійшла висновку, що зазначений нещасний випадок згідно з Порядком розслідування та обліку нещасних випадків, професійних захворювань та аварій на виробництві, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 17 квітня 2019 року № 337, визнано таким, що пов’язаний з виробництвом, складено акт за формою Н-1/П.

    Основна причина нещасного випадку – організаційна, порушення трудової і виробничої дисципліни. Супутня причина – організаційна, порушення вимог безпеки під час експлуатації транспорту загального користування (автомобільного, водного, залізничного, повітряного).

    Порушено статті 13, 14 Закону України «Про охорону праці», вимоги безпеки під час навантаження, розвантаження та перевезення вантажів Правил охорони праці на автомобільному транспорті, затверджених наказом МНС України 09.07.2012 №964.

    Спеціальною комісією були розроблені заходи щодо запобігання подібним нещасним випадкам у майбутньому.

Прочитано 203 раз Последнее изменение Вівторок, 21 Липень 2020 07:40
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация