UkraineNOW

 

 

Искать


 

Понеділок, 20 Липень 2020 12:00

Фахівці Головного управління Держпраці завершили розслідування групового нещасного випадку на шахті «Привільнянська»

Оцените материал
(0 голосов)
    Комісія, утворена наказом Головного управління Держпраці у Луганській області, провела спеціальне розслідування групового нещасного випадку з тяжкими наслідками, який стався  з працівниками Відокремленого підрозділу «Шахта Привільнянська» Публічного акціонерного товариства «Лисичанськвугілля».
     28 червня  2020 року  в  м. Привілля у Відокремленому підрозділі  «Шахта Привільнянська» Публічного акціонерного товариства «Лисичанськвугілля» при виконанні робіт по проведенню вентиляційного хідника  трапилося раптове обвалення порід покрівлі. Роботи виконували двоє працівників дільниці №1. Внаслідок перший працівник отримав травму правої ноги, другий - травму несумісну з життям.  За результатами розслідування спеціальна комісія дійшла висновку, що зазначений нещасний випадок згідно з Порядком розслідування та обліку нещасних випадків, професійних захворювань та аварій на виробництві, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 17 квітня 2019 року № 337, визнано таким, що пов’язаний з виробництвом, складено акт за формою Н-1/П.
     Основна причина нещасного випадку – технічна, а саме: раптове не прогнозоване обвалення відбулося в локальній, обмеженій по падінню і простяганню зоні породного масиву з підвищеною прихованою тріщинуватістю, і схильністю до обвалення при незначному водо проявленню, що призвело до ослаблення зчеплення шарів і проявленню динамічного впливу, що негативно позначилося на стійкості безпосередньої покрівлі.
Спеціальною комісією були розроблені заходи щодо запобігання подібним нещасним випадкам у майбутньому.
Прочитано 279 раз Последнее изменение Понеділок, 20 Липень 2020 12:01
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация