UkraineNOW

 

 

Искать


 

Четвер, 16 Липень 2020 12:39

За участі посадової особи Головного управління Держпраці регіональна комісія з питань ТЕБ і НС обговорила заходи із протидії поширенню COVID-19

Оцените материал
(0 голосов)

    16 липня у м. Сєвєродонецьку, в приміщенні Луганської обласної державної адміністрації, відбулось засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій, яка розглянула питання про заходи із протидії поширенню на території Луганської області гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

    Головував на засіданні голова Луганської обласної державної адміністрації – керівник обласної військово-цивільної адміністрації Сергій Гайдай. Участь у засіданні комісії взяли члени комісії, серед яких були посадові особи облдержадміністрації, керівники територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади та, зокрема, Т.в.о. начальника, перший заступник начальника Головного управління Держпраці у Луганській області Марина Мартинюк.

    В ході засідання його учасники заслухали доповіді відповідальних осіб, які оприлюднили данні епідеміологічного спостереження за розповсюдженням захворюваності на гостру респіраторну вірусну інфекцію COVID-19, які не свідчать про погіршення епідеміологічної ситуації внаслідок раніше прийнятих рішень регіональної комісії з питань ТЕБ і НС щодо послаблення в області карантинних протиепідемічних заходів. Було наголошено, що наразі територія Луганської області не відноситься до території зі значним поширенням COVID-19 та не потребує запровадження посилених протиепідемічних заходів.

    За результатом обговорення зазначеної інформації комісією було прийнято низку рішень. А саме:

  • лишити без змін раніше прийняті послаблення протиепідемічних заходів на території області;
  • продовжити проведення регулярних моніторингових перевірок щодо дотримання суб’єктами господарювання встановлених вимог до функціонування в умовах адаптивного карантину;
  • продовжити інформування громадськості, у тому числі через ЗМІ, щодо необхідності виконання заходів із запобігання захворюванню та подальшому поширенню гострої респіраторної хвороби СOVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

Прочитано 231 раз Последнее изменение Четвер, 16 Липень 2020 12:41
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация