UkraineNOW

 

 

Искать


 

Четвер, 16 Липень 2020 10:35

Інспектори Головного управління Держпраці продовжують активне проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи з працівниками Луганщини

Оцените материал
(2 голосов)

    IMG 20200715 103515Відділ державного нагляду в газовому комплексі Управління нагляду в промисловості і на об'єктах підвищеної небезпеки Головного управління Держпраці у Луганській області інформує, що працівники відділу продовжують здійснення превентивних заходів з працівниками суб’єктів господарювання області, які піднаглядні відділу та на суб’єктах господарювання сфер оптової та роздрібної торгівлі, будівництва, транспорту, надання послуг та ін.

    В ході превентивних заходів інспектори відділу наголошують на неприпустимості допуску до роботи працівників без оформлення трудових відносин та надають роз’яснення щодо найбільш ефективних способів дотримання законодавства про охорону праці на підприємствах. Також проводиться інформаційна та роз’яснювальна робота з попередження та профілактики захисту працівників суб’єктів господарювання від гострої респіраторної хвороби COVID-19.

    Так, з початку тижня проведено 85 безпосередніх візитів та надання технічних консультацій на робочих місцях суб’єктів господарювання. Особлива увага звертається на наявність у працівників засобів індивідуального захисту, антисептиків, дотримання соціальної дистанції та створення умов праці, необхідних для безпечного виконання робіт.

    Активне проведення працівниками відділу державного нагляду в газовому комплексі інформаційної та роз’яснювальної роботи, забезпечення роботодавців та працівників технічною інформацією та консультаціями триває.

Прочитано 251 раз Последнее изменение Четвер, 16 Липень 2020 10:42
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация