UkraineNOW

 

 

Искать


 

Середа, 15 Липень 2020 11:54

Звертаємо увагу медичних закладів на необхідності надсилати до Головного управління Держпраці повідомлення про нещасні випадки, що сталися внаслідок споживання (користування) нехарчової продукції

Оцените материал
(0 голосов)

    Сектор ринкового нагляду відділу експертної роботи, ринкового нагляду та надання адміністративних послуг Головного управління Держпраці у Луганській області постійно проводить заходи з виявлення небезпечної нехарчової продукції, яка при її використанні за призначенням або за обґрунтовано передбачуваних умов і при належному встановленні та технічному обслуговуванні становить загрозу суспільним інтересам чи яка в інший спосіб не відповідає встановленим вимогам.

    Постановою Кабінету Міністрів України від 28 грудня 2016 р. № 1069 за Державною службою України з питань праці затверджено наступний перелік видів нехарчової продукції щодо яких органи державного ринкового нагляду здійснюють державний ринковий нагляд:

  • прості посудини високого тиску;
  • ліфти і компоненти безпеки для ліфтів;
  • канатні дороги для перевезення пасажирів, їх вузли та пристрої безпеки;
  • обладнання, що працює під тиском;
  • засоби індивідуального захисту;
  • вибухові матеріали промислового призначення;
  • обладнання та захисні системи, призначені для використання в потенційно вибухонебезпечних середовищах;
  • машини та устаткування;
  • рухоме обладнання, що працює під тиском;
  • знаки безпеки і захисту здоров’я працівників.

    Нагадуємо керівникам та працівникам медичних установ, що згідно п. 6 «Порядку розслідування та обліку нещасних випадків невиробничого характеру», затвердженого постановою КМУ від 22.03.2001 року за № 270 (далі – Порядок) лікувально-профілактичні заклади, до яких звернулися або були доставлені потерпілі внаслідок нещасних випадків, протягом доби надсилають письмове повідомлення за встановленою формою про кожний нещасний випадок, що стався внаслідок споживання (користування) нехарчової продукції до органу державного ринкового нагляду у відповідній сфері відповідальності.

    Тож, звертаємо увагу співробітників медичних установ Луганської області на необхідності надсилати до Головного управління Держпраці у Луганській області, на адресу: вул. Малиновського, 1А, м. Лисичанськ, Луганська обл., 93100 або на e-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра., письмові повідомлення про нещасні випадки, що сталися внаслідок споживання (користування) вищезазначеної нехарчової продукції.

Прочитано 287 раз Последнее изменение Середа, 15 Липень 2020 11:56
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация