UkraineNOW

 

 

Искать


 

Середа, 15 Липень 2020 10:02

Чи проходять «сумісники» навчання з охорони праці? - Надаємо роз'яснення

Оцените материал
(0 голосов)

    Чи повинен працівник, який пройшов навчання, та перевірку знань з питань охорони праці за основним місцем роботи, проходити навчання та перевірку знань з питань охорони праці на підприємстві, де працює за сумісництвом?

    Навчання та перевірка знань з питань охорони праці проводиться роботодавцем з урахуванням специфіки виробництва та вимог актів, що діють виключно в межах даного підприємства.

    Навчання працівників з питань охорони праці закінчується перевіркою знань з питань охорони праці, яка проводиться за нормативно-правовими актами з охорони праці, додержання яких входить до їх функціональних обов’язків.

    Особам, які під час перевірки знань з охорони праці виявили задовільні результати, видається посвідчення про перевірку знань з питань охорони праці, форма якого наведена в додатку 2 до пункту 3.14 Типового положення про порядок проведення навчання і перевірка знань з питань охорони праці, затвердженого наказом Державного комітету України з нагляду за охороною праці від 26.01.2005 р. № 15 (далі — Типове положення).

    В посвідчені зазначається посада, місце роботи працівника чи посадової особи та перелік основних нормативно-правових актів з охорони праці і з безпечного виконання конкретних видів робіт, в обсязі яких працівник пройшов перевірку знань. Цей перелік нормативно-правових актів з охорони праці складається для конкретного підприємства, яке є замовником навчання.

    Таким чином, при працевлаштуванні в порядку сумісництва на інше підприємство працівник проходить навчання та перевірку знань з питань охорони праці як новоприйнятий працівник відповідно до вимог, передбачених Типовим положенням.

Джерело: http://oppb.com.ua/news/chy-prohodyat-sumisnyky-navchannya-z-ohorony-praci

Прочитано 215 раз Последнее изменение Середа, 15 Липень 2020 10:04
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация