UkraineNOW

 

 

Искать


 

Понеділок, 13 Липень 2020 12:48

Т.в.о. начальника, перший заступник начальника Головного управління Держпраці взяла участь у засіданні регіональної комісії з питань ТЕБ і НС

Оцените материал
(0 голосов)

    13 липня під головуванням голови Луганської обласної державної адміністрації – керівника обласної військово-цивільної адміністрації, голови регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Сергія Гайдая відбулось засідання регіональної комісії з питань ТЕБ і НС. Захід відбувся за участі Т.в.о. начальника, першого заступника начальника Головного управління Держпраці у Луганській області Марини Мартинюк.

    В ході засідання комісії його учасники розглянули питання «Про стан ліквідації великої лісової пожежі, яка виникла 06.07.2020 на території Сєвєродонецького та Новоайдарського лісомисливських господарств Луганської області, та попередню класифікацію надзвичайної ситуації». На заході були заслухані доповіді керівників усіх структур, задіяних у ліквідації лісової пожежі на території Сєвєродонецького та Новоайдарського лісомисливських господарств Луганської області, щодо поточної ситуації.

    За результатом роботи комісії було прийнято низку рішень, зокрема «надзвичайну подію, що виникла 06.07.2020 внаслідок пожежі на території  Сєвєродонецького та Новоайдарського лісомисливських господарств Луганської області попередньо класифікувати, як надзвичайну ситуацію державного рівня, природного характеру».

Прочитано 274 раз Последнее изменение Понеділок, 13 Липень 2020 13:08
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация