Искать


 

Середа, 20 Квітень 2016 11:00

УПРАВЛІННЯ З ПИТАНЬ ПРАЦІ ГУ ДЕРЖПРАЦІ У ЛУГАНСЬКІЙ ОБЛАСТІ ІНФОРМУЄ

Оцените материал
(0 голосов)

УПРАВЛІННЯ З ПИТАНЬ ПРАЦІ ГУ ДЕРЖПРАЦІ У ЛУГАНСЬКІЙ ОБЛАСТІ ІНФОРМУЄ

      Управління з питань праці Головного управління Держпраці у Луганській області (далі – Управління з питань праці) є структурним підрозділом Головного управління Держпраці у Луганській області, що йому підпорядковується. Повноваження Управління з питань праці поширюються на територію Луганської області.

      Управління з питань праці у своїй діяльності керується Конституцією та законами України, указами Президента України та постановами Верховної Ради України, прийнятими відповідно до Конституції та законів України, актами Кабінету Міністрів України, нормативно-правовими актами Міністра соціальної політики, іншими актами законодавства України, Положенням про територіальні органи Державної служби України з питань праці, затвердженим наказом Міністерства соціальної політики України від 27 березня 2015 р. № 340, Положенням про Головне управління Держпраці у Луганській області, затвердженим наказом Державної служби України з питань праці 04 лютого 2016 року № 8, а також Положенням про управління з питань праці Головного управління Держпраці у Луганській області, затвердженим наказом Головного управління Держпраці у Луганській області від 04 квітня 2016 р. № 55.

      Основними завданнями Управління з питань праці є реалізація державної політики у сферах охорони праці, гігієни праці, а також з питань нагляду та контролю за додержанням законодавства про працю, зайнятість населення, загальнообов’язкове державне соціальне страхування в частині призначення, нарахування та виплати допомоги, компенсацій, надання соціальних послуг та інших видів матеріального забезпечення з метою дотримання прав і гарантій застрахованих осіб.

      У складі управління функціонують наступні відділи:

- відділ державного нагляду в сфері гігієни праці;

- відділ експертизи умов праці;

- відділ державного нагляду в сфері трудових відносин;

- відділ державного нагляду додержання законодавства соціального страхування.

      При управлінні з питань праці функціонує інформаційно – консультативний (дорадницький) пункт, який знаходиться за адресою: м. Лисичанськ, вул. Малиновського, буд. 1А, каб. 81. Графік роботи інформаційно – консультативного (дорадницького) пункту: понеділок – четвер: з 08-00 години до 17-00 години, п’ятниця з 08-00 години до 16-00 години; перерва: з 12-00 години до 12-48 години.

 

Прочитано 1011 раз Последнее изменение Середа, 20 Квітень 2016 11:21
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация