На виконання окремого доручення Т.в.о. Голови Держпраці від 23.06.2020р. № 203/1/3.5-20 працівниками управління гірничого нагляду Головного управління Держпраці у Луганській області здійснюються візити до суб’єктів господарювання всіх форм власності з метою забезпечення виконання пункту 2 протоколу позачергового засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 13.06.2020 № 10 щодо посилення контролю за здійсненням протиепідемічних заходів.
В ході візитів приділяється увага виконанню заходів, спрямованих на ліквідацію наслідків надзвичайної ситуації, пов’язаної із виникненням на території Луганської області випадків захворювання на гостру респіраторну вірусну хворобу COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, а саме:
- перебування в громадських будинках і спорудах без вдягнутих засобів індивідуального захисту, зокрема респіраторів або захисних масок, що закривають ніс та рот, у тому числі виготовлених самостійно;
- дотримання фізичної дистанції між особами не менше ніж 1,5 метра;
- наявність та застосування засобів дезінфекції.
Ці відвідування фахівці управління гірничого нагляду розпочали проводити у місті Лисичанську, в подальшому зазначена робота буде проводитися у Білокуракинському та Попаснянському районах.