UkraineNOW

 

 

Искать


 

Понеділок, 13 Липень 2020 07:18

Лисичанським міським судом притягнено фізичну особу-підприємця до адміністративної відповідальності за фактичний допуск працівника до роботи без оформлення трудового договору

Оцените материал
(1 Голосовать)

    Лисичанський міський суд Луганської області розглянув матеріали справи про адміністративне правопорушення, що надішли від Головного управління Держпраці у Луганській області, про притягнення до адміністративної відповідальності фізичної особи-підприємця за вчинення адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 41 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

    Під час проведення інспекційного відвідування 12.02.2020 р. було встановлено, що у торгівельному комплексі особа знаходилася на випробувальному терміні, а документи щодо підтвердження трудових відносин з останньою, знаходяться в стадії оформлення. Тобто, вказана особа виконувала роботу без укладення трудового договору, оформленого наказом чи розпорядженням власника або уповноваженого ним органу та без повідомлення центрального органу виконавчої влади з питань забезпечення формування та реалізації державної політики з адміністрування єдиного внеску на загальнообов`язкове державне соціальне страхування про прийняття працівника на роботу в порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України, що є порушенням ч. 1 ст. 21, ч.ч. 1 і 3 ст. 24 КЗпП України.

    Суд визнав фізичну особу-підприємця винною у скоєнні вказаного адміністративного правопорушення та наклав на неї адміністративне стягнення в вигляді штрафу в розмірі 500 (п`ятисот) неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 8500 (вісім тисяч п`ятсот) гривень в дохід держави.

Прочитано 199 раз Последнее изменение Понеділок, 13 Липень 2020 07:20
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация