UkraineNOW

 

 

Искать


 

П'ятница, 10 Липень 2020 13:56

За участі заступника начальника Головного управління Держпраці відбулось засідання регіональної комісії з питань ТЕБ і НС щодо протидії поширенню на території області COVID-19

Оцените материал
(0 голосов)
    09 липня 2020р. під головуванням голови Луганської обласної державної адміністрації – керівника обласної військово-цивільної адміністрації, голови регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Сергія Гайдая відбулось засідання регіональної комісії з питань ТЕБ і НС. Захід відбувся за участі заступника начальника Головного управління Держпраці у Луганській області Дениса Рисухіна. 
    На засіданні було розглянуто питання «Про заходи із протидії поширенню на території Луганської області гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2». Учасники засідання заслухали доповіді посадових осіб щодо статистичних даних, пов’язаних із захворюваністю на СОVID-19 у Луганській області.  
    За результатами заслуховування та обговорення зазначеної інформації було прийнято низку рішень, головні з яких це:
  1. Залишити без змін раніше прийняті послаблення протиепідемічних заходів на території області;
  2. Продовжити виконання заходів, спрямованих на ліквідацію наслідків надзвичайної ситуації, пов’язаної із виникненням на території Луганської області випадків захворювання на гостру респіраторну вірусну хворобу COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2. 
Прочитано 247 раз Последнее изменение Четвер, 16 Липень 2020 08:25
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация