UkraineNOW

 

 

Искать


 

П'ятница, 10 Липень 2020 12:31

Відбулася онлайн-зустріч Т.в.о. Голови Держпраці Віталія Сажієнка, заступника Голови Держпраці Ігоря Дегнери з Головою Державної інспекції праці Литовської Республіки Йонасом Гріціусом

Оцените материал
(0 голосов)

    Обговорили питання обміну досвідом щодо захисту відряджених українських працівників на роботу до Литовської Республіки, їх трудових прав, зокрема, щодо працевлаштування в рамках правового поля.

    У ході зустрічі Т.в.о. Голови Державної служби України з питань праці Віталій Сажієнко та головний державний інспектор Державної інспекції праці Литовської Республіки Йонас Гріціус обговорили подальші кроки по відновленню тісної взаємодії щодо обміну інформацією про найкращі практики реалізації завдань, покладених на інспекторів праці.

    Крім того, заступник Голови Державної служби України з питань праці Ігор Дегнера поділився досвідом підготовки уніфікованих державних інспекторів праці в Україні, спроможних перевіряти дотримання прав найманих працівників у всіх аспектах.

    За результатами зустрічі було досягнуто згоди щодо початку спільного інформування громадян України, що виїжджають на роботу до Литовської Республіки, стосовно документів, які підтверджують законне право перебування та працевлаштування на території Литовської Республіки; укладення трудового договору та куди звертатися у випадку порушення трудового законодавства.

http://dsp.gov.ua/vidbulasia-onlain-zustrich-t-v-o-holovy-vitaliia-sazhiienka-zastupnyka-holovy-derzhavnoi-sluzhby-ukrainy-z-pytan-pratsi-ihoria-dehnery-z-holovoiu-derzhavnoi-inspektsii-pratsi-lytovskoi-respubliky-ion/?fbclid=IwAR38UC8-XNJH1QFQ8oXZRRZc0V0MwQJ_6sLsJ3sWwa1DGXnd05Ch6QnFpjs

Прочитано 207 раз Последнее изменение П'ятница, 10 Липень 2020 12:32
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация