UkraineNOW

 

 

Искать


 

Четвер, 09 Липень 2020 13:10

Заступник начальника Головного управління Держпраці взяв участь у засіданні регіональної комісії з питань ТЕБ і НС щодо масштабної лісової пожежі у Луганській області

Оцените материал
(0 голосов)

   08 липня 2020р. під головуванням голови Луганської обласної державної адміністрації – керівника обласної військово-цивільної адміністрації, голови регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Сергія Гайдая відбулось засідання регіональної комісії з питань ТЕБ і НС. Захід відбувся за участі заступника начальника Головного управління Держпраці у Луганській області Дениса Рисухіна.
    В ході засідання комісії було розглянуто питання «Про стан ліквідації великої лісової пожежі, яка виникла 06.07.2020 на території Сєвєродонецького та Новоайдарського лісомисливських господарств Луганської області, та попередню класифікацію надзвичайної ситуації». До відома присутніх на засіданні була доведена інформація про виникнення пожежі, динаміку її розповсюдження та заходи, які були вжиті для локалізації та ліквідації пожежі. Також була оприлюднені данні щодо оперативної обстановки на пожежі станом на 04:00 08.07.2020р.
    За результатами заслуховування та обговорення зазначеної інформації комісія вирішила: «надзвичайну подію, що виникла 06.07.2020р. внаслідок пожежі на території Сєвєродонецького та Новоайдарського лісомисливських господарств Луганської області попередньо класифікувати, як надзвичайну ситуацію регіонального рівня природного характеру з загрозою поширення та набуття ознак надзвичайної ситуації державного рівня».

Прочитано 271 раз Последнее изменение Четвер, 09 Липень 2020 13:12
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация