UkraineNOW

 

 

Искать


 

Середа, 08 Липень 2020 10:45

Рішенням Сєвєродонецького міського суду фізичну особу-підприємця притягнено до адміністративної відповідальності за фактичний допуск працівника до роботи без оформлення трудового договору

Оцените материал
(1 Голосовать)

    Сєвєродонецьким міським судом Луганської області було розглянуто матеріали, які надійшли з Головного управління Держпраці у Луганській області про притягнення до адміністративної відповідальності за ч. 3 ст. 41 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

    Згідно протоколу про адміністративне правопорушення від 17.02.2020 року було виявлено, що у фізичної особи-підприємця за місцем провадження господарської діяльності продаж товару здійснювала особа, яка працювала на посаді продавця непродовольчих товарів за цивільно-правовим договором, але без укладення трудового договору, оформленого наказом чи розпорядженням власника або уповноваженого ним органу, та без повідомлення центрального органу виконавчої влади з питань забезпечення формування та реалізації державної політики з адміністрування єдиного внеску на загальнообов`язкове державне соціальне страхування про прийняття працівника на роботу в порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України, що є порушенням ч. 1 ст. 21, ч.ч. 1 і 3 ст. 24 КЗпП України.

    Суд визнав  фізичну особу-підприємця винною у вчиненні вказаного адміністративного правопорушення та призначив стягнення у вигляді штрафу у розмірі 500 (п`ятисот) неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що складає 8500 (вісім тисяч п`ятсот) грн. 00 коп. в дохід держави.

Прочитано 214 раз Последнее изменение Середа, 08 Липень 2020 10:47
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация