UkraineNOW

 

 

Искать


 

Середа, 08 Липень 2020 05:09

Рубіжанським міським судом притягнено фізичну особу-підприємця до адміністративної відповідальності за фактичний допуск працівника до роботи без оформлення трудового договору

Оцените материал
(0 голосов)

    Рубіжанський міський суд Луганської області розглянув матеріали справи про адміністративне правопорушення, що надійшли від Головного управління Держпраці у Луганській області, про притягнення до адміністративної відповідальності фізичної особи-підприємця за вчинення адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 41 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

    Під час проведення інспекційного відвідування 18.02.2020 р. було встановлено, що у закладі громадського харчування дві особи виконують роботу бармена та офіціантки. Будь-яких документів, підтверджуючих факт їх офіційного працевлаштування, інспекторам праці надано не було. Тобто, вказані особи виконували роботу без укладення трудового договору, оформленого наказом чи розпорядженням власника або уповноваженого ним органу та без повідомлення центрального органу виконавчої влади з питань забезпечення формування та реалізації державної політики з адміністрування єдиного внеску на загальнообов`язкове державне соціальне страхування про прийняття працівника на роботу в порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України.

    Суд визнав фізичну особу-підприємця винною у скоєнні вказаного адміністративного правопорушення та наклав на неї адміністративне стягнення у вигляді штрафу в розмірі 500 (п`ятисот) неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 8500 (вісім тисяч п`ятсот) гривень в дохід держави.

Прочитано 182 раз Последнее изменение Середа, 08 Липень 2020 10:49
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация