UkraineNOW

 

 

Искать


 

Середа, 08 Липень 2020 07:00

З працівниками суб’єктів господарювання торгівельної, будівельної, сільськогосподарської та соціально-культурної сфер проведено низку превентивних заходів

Оцените материал
(1 Голосовать)

    Відділ державного нагляду в газовому комплексі Управління нагляду в промисловості і на об'єктах підвищеної небезпеки Головного управління Держпраці у Луганській області інформує про проведення протягом тижня інспекторським складом відділу ряду превентивних заходів, направлених на поліпшення стану охорони праці та промислової безпеки.

    В рамках цих заходів було проведено інформаційно-роз’яснювальну роботу з надання технічних консультацій про недопустимість допуску до роботи працівників без оформлення трудових відносин та щодо найбільш ефективних способів дотримання законодавства про працю.

    Інспекторами відділу було зроблено 143 інформаційні відвідування (виїзних технічних консультацій) на підприємствах торгівлі, будівельних, сільськогосподарських підприємств та об’єктів соціально-культурної сфери та проведено 80 семінарів, нарад з питань промислової безпеки та охорони праці.

    Основною метою технічних консультацій є пропаганда легалізації праці найманих працівників, недопустимість виплат заробітної плати в конвертах та обов’язки роботодавців у сфері трудових відносин.

    Під час проведення виїзних відвідувань із працівниками суб’єктів господарювання були обговорені нагальні проблеми трудового законодавства та пропозиції щодо усунення можливих порушень у сфері законодавства про працю. Також розглядались питання безпеки для уникнення зараження працівників та сторонніх осіб на Covid-19, в частині забезпечення працівників засобами індивідуального захисту та дотримання соціальної відстані між людьми.

    В подальшому інспекторами відділу державного нагляду в газовому комплексі продовжена робота з організації превентивних заходів, направлених на поліпшення стану охорони праці та промислової безпеки виробничих об’єктах суб’єктів господарювання, попередженню виникнення виробничого травматизму та інформаційно-роз’яснювальної роботи щодо дотримання роботодавцями вимог Кодексу законів про працю України та інших законодавчих та нормативно – правових актів трудового законодавства.

Прочитано 217 раз Последнее изменение Середа, 08 Липень 2020 07:06
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация