UkraineNOW

 

 

Искать


 

Середа, 08 Липень 2020 05:28

Фахівці Головного управління Держпраці проводять активну інформаційно-роз’яснювальну роботу щодо належного оформлення трудових відносин

Оцените материал
(3 голосов)

    На виконання Окремого доручення Т.в.о. Голови Державної служби України з питань праці фахівці управління гірничого нагляду Головного управління Держпраці у Луганській області проводять активну інформаційно-роз’яснювальну роботу про неприпустимість допуску до роботи працівників без оформлення трудових відносин.

    Ця робота проводиться шляхом безпосередніх візитів до суб’єктів господарювання всіх форм власності з урахування вимог Постанови Кабінету Міністрів України від 20.05.2020 № 392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та етапів послаблення протиепідемічних заходів».

    У ході роз’яснювальної роботи фахівці Головного управління Держпраці наголошують, що фізичні особи, які працюють без укладання трудового договору, позбавляють себе права на соціальне страхування, нарахування офіційного трудового стажу, пенсії та втрачають оплачувану відпустку.

    Офіційне працевлаштування – це гарантія соціальних, економічних та трудових прав працівника.

Прочитано 220 раз Последнее изменение Середа, 08 Липень 2020 05:33
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация