Искать


 

Вівторок, 19 Квітень 2016 11:11

Фахівці ГУ Держпраці провели ряд превентивних заходів

Оцените материал
(0 голосов)

Фахівці ГУ Держпраці провели ряд превентивних заходів

     Протягом першої половини квітня фахівці Головного управління Держпраці у Луганській області провели ряд превентивних заходів на підприємствах області.

       В період з 05 по 19 квітня інспекторським складом відділу державного нагляду в агропромисловому комплексі, соціально-культурній сфері, на транспорті і у зв’язку було проведено   13 семінар-нарад на під наглядових підприємствах і установах.

На підприємствах агропромислового комплексу:

- ФГ «Пролісок» на тему «Вимоги безпеки під час проведення весняно-польових робіт»;

- у СТОВ «Фрунзе» на тему «Вимоги безпеки під час проведення весняно-польових робіт»;

- у ДП «Біловодське ЛМГ» на тему «Вимоги безпеки під час проведення лісозаготівельних робіт»;

- у ФГ «Альянс-М» на тему: «Вимоги безпеки та охорони праці при підготовці та виконанні весняно-польових робіт»;

- у ФГ «Пролісок» на тему «Вимоги безпеки та охорони праці при підготовці та виконанні весняно-польових робіт».

- у ФГ «ДЕКОР» на тему «Вимоги безпеки під час проведення весняно-польових робіт»;

- у ПрАТ «Агротон» на тему «Вимоги безпеки під час проведення весняно-польових робіт».     

На підприємствах транспорту:

- у Новоайдарській автоколоні та ВАТ «Сєвєродонецьке АТП-10920» на тему «Вимоги безпеки та охорони праці під час проведення вантажно-розвантажувальних робіт».

- у філії «Новопсковський райавтодор» на тему «Дотримання вимог безпеки праці під час організації виконання робіт на автомобільному транспорті»;

- у філії «Марківський райавтодор» на тему «Дотримання вимог безпеки праці під час організації виконання робіт».

У закладах охорони здоров’я :

- у Центрі надання первинної медичної допомоги, м.Попосна на тему «Дотримання вимог безпеки в лікувально-профілактичних закладах, які використовують кисень та посудини, що працюють під тиском»;

- у Лисичанському медичному училищі «Дотримання вимог безпеки в лікувально-профілактичних закладах, які використовують кисень та посудини, що працюють під тиском».

- КЗ «Білокуракинський центр первинної медико-санітарної допомоги» на тему «Дотримання вимог безпеки в лікувально-профілактичних закладах, які використовують кисень та посудини, що працюють під тиском».

     Оформлено 18 листів на піднаглядові підприємства і установи з запропонованими заходами щодо святкування Всесвітнього дня охорони праці.

        Робота на консультаційних пунктах: надано 13 консультації з питань охорони праці.

        Перевірено знань з охорони праці більш ніж на 10 підприємствах і установах.

      Відділом державного нагляду в будівництві, об’єктах котлонагляду та підйомними спорудами проведено наступні превентивні заходи:

      07.04.2016 року інспекторським складом відділу державного нагляду в будівництві, об’єктах котлонагляду та підйомними спорудами проведена нарада на КП «Сєвуродонецькліфт», м. Сєверодонецьк. На нараді розглянуті питання що до організації та обслуговування пасажирських ліфтів.                

       07.04.2016 року за зверненням ТДВ «Попаснянський вагоноремонтний завод» прийнято участь в роботі комісії по пуску в роботу кранів після проведення огляду експертною організацією. За висновками комісії крани допущені в роботу.

       07.04.2016 року проведена нарада на підприємстві ПП «Східліфтсервіс», м. Рубіжне. На нараді розглянуті питання що до організації та обслуговування пасажирських ліфтів міста.

        08.04.2016 року за зверненням ТОВ «Інституту підвищення кваліфікації, перепідготовки і підготовки кадрів» прийнято участь в роботі екзаменаційної комісії з перевірки знань з загальних питань охорони праці та сосудів і балонів працюючих під тиском.

08.04.2016 року за зверненням ТОВ «ІЦПБ» прийнято участь в роботі екзаменаційної комісії по прийманню знань з питань «Охорона праці та промислова безпека в будівництві» та Правила виконання робіт на висоті.

     11.04.2016 року проведено семінар-нараду на ПАТ «Промхіммонтаж», м. Сєверодонецьк з працівниками та інженерно-технічним персоналом підприємства. На нараді розглянуті питання безпечного виконання робіт на висоті, «Правила охорони праці під час роботи з інструментами та пристроями», охорона праці і промислова безпека у будівництві. Вимоги безпеки при виконанні вантажно-розвантажувальних робіт.

      15.04.2016 року за зверненням Луганського обласного Українського музично-драматичного театру прийнято участь в роботі екзаменаційної комісії по перевірці знань з Правил виконання робіт на висоті та Правил будови і безпечної експлуатації вантажопідіймальних кранів.

       Відділом державного нагляду в хімічній промисловості з 11 по 14 квітня проведено один семінар, один круглий стіл та дві лекції на наступних підприємствах хімічної галузі: ПрАТ «Сєвєродонецьке об’єднання Азот», ТОВ «Європолімеркомпаунд», ПП «Хімпостачальник», ПП «Рафіков О.Р.».

Під час проведення заходів були розкриті наступні теми: «Стан та попередження виробничого травматизму», «Професійна підготовка працівників на підприємствах хімічної галузі», «Правила по техніці безпеки та промислової санітарії при експлуатації нафтобаз та автозаправних станцій».

      Також з 11 по 14 квітня було прийнято участь у перевірках знань з питань охорони праці та надано дві консультації з питань вимог законодавства про охорону праці щодо порядку реєстрації технологічного транспорту підприємств та розслідування нещасних випадків на виробництві.

 

Прочитано 775 раз Последнее изменение Вівторок, 19 Квітень 2016 11:32
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация