UkraineNOW

 

 

Искать


 

Понеділок, 06 Липень 2020 08:30

Фахівцями Головного управління Держпраці завершено розслідування нещасного випадку з тяжкими наслідками у ПП Агрофірма «Гончарівська»

Оцените материал
(0 голосов)
    Комісія, утворена наказом Головного управління Держпраці у Луганській області провела спеціальне розслідування нещасного випадку з тяжкими наслідками з працівником ПП Агрофірма «Гончарівська».
    Нагадуємо, що 08 червня 2020 року в с. Гончарівка Сватівського району на території ПП Агрофірма «Гончарівська» під час виконання ремонтних робіт на даху споруди критого току підсобний робітник отримав множинні травми внаслідок падіння з висоти.
    За результатами розслідування спеціальна комісія дійшла висновку, що зазначений нещасний випадок згідно з Порядком розслідування та обліку нещасних випадків, професійних захворювань та аварій на виробництві, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 17 квітня 2019 року № 337, визнано таким, що пов’язаний з виробництвом, акт Н-1/П береться на облік підприємством.
    Основна причина нещасного випадку – організаційна, незадовільне функціонування, недосконалість або відсутність системи управління охороною праці. Супутні причини – організаційні:
- порушення технологічного процесу;
- незабезпеченість засобами індивідуального захисту;
- допуск до роботи без навчання та перевірки знань з охорони праці.
    Порушено статті 13, 14, 18 Закону України «Про охорону праці», пункт 2.3 Загальних вимог стосовно забезпечення роботодавцями охорони праці працівників, затверджених наказом МНС України 25.01.2012 № 67, пунктів 1.3, 1.5, 1.6, 7.2.1 Правил охорони праці під час виконання робіт на висоті, затверджених наказом Державного комітету України з промислової безпеки, охорони праці та гірничого нагляду 27.03.2007 № 62.
    Спеціальною комісією були розроблені заходи щодо запобігання подібним нещасним випадкам у майбутньому.
Прочитано 291 раз Последнее изменение Понеділок, 06 Липень 2020 08:32
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация