UkraineNOW

 

 

Искать


 

П'ятница, 03 Липень 2020 12:12

Фахівці Головного управління Держпраці продовжують активну інформаційно-роз’яснювальну роботу з суб’єктами господарювання Луганщини

Оцените материал
(0 голосов)

    Протягом тижня фахівці відділу державного нагляду в хімічній промисловості Управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки Головного управління Держпраці у Луганській області продовжували роботу з виконання Окремого доручення Голови Державної служби України з питань праці від 09.06.2020 № 189/1/4.4.1-20 щодо проведення інформаційної та роз'яснювальної роботи про неприпустимість допуску до роботи працівників без оформлення трудових відносин.

    Робота проводилася з суб'єктами господарювання всіх форм власності у сферах оптової та роздрібної торгівлі пальним, будівництва, надання послуг, транспорту та їх працівниками.

    Фахівцями відділу, як інспекторами праці, було організовано 40 безпосередніх візитів на підприємства, де проведена інформаційна та роз'яснювальна робота по питаннях запобігання використанню не задекларованої праці та нещасним випадкам на виробництві.

    Під час візитів до суб’єктів господарювання також здійснювалися превентивні заходи: надавалися технічні консультації про найбільш ефективні способи дотримання законодавства про охорону праці, проводився аналіз наявності порушень та відповідна роз'яснювальна робота щодо їх профілактики.

    Окремим питанням під час роз'яснювальної роботи приділялося змінам до Постанови Кабінету Міністрів України від 26.10.2011 № 1107, зазначених в Постанові Кабінету Міністрів України від 03.03.2020 № 207. Роботодавці і працівники забезпечувалися, за проханням, нормативно-технічною інформацією в електронному вигляді.

Прочитано 254 раз Последнее изменение П'ятница, 03 Липень 2020 12:14
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация