UkraineNOW

 

 

Искать


 

Четвер, 02 Липень 2020 06:01

Марину Мартинюк призначено Т.в.о. начальника, першим заступником начальника Головного управління Держпраці у Луганській області

Оцените материал
(9 голосов)

    Наказом Т.в.о Голови Державної служби України з питань праці Віталія Сажієнка від 26.06.2020 №52-кт призначено Марину Мартинюк Т.в.о. начальника, першим заступником начальника Головного управління Держпраці у Луганській області.

    01 липня відбулось урочисте представлення нового керівника колективу Головного управління Держпраці у Луганській області та нарада за участі керівників структурних підрозділів Головного управління.

    В ході наради Марина Мартинюк наголосила на важливості сумлінного виконання поточних доручень та активної роботи з вирішення завдань, поставлених Державною службою України з питань праці перед її Територіальними управліннями.

    Окрему увагу керівників структурних підрозділів Головного управління було звернуто на проведенні активної інформаційної кампанії серед роботодавців Луганської області щодо легального працевлаштування із суворим дотриманням усіх протиепідемічних заходів, відповідно до Постанови Кабміну від 11 березня 2020 р. № 211 "Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2». 

Прочитано 516 раз Последнее изменение Четвер, 02 Липень 2020 12:59
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация