UkraineNOW

 

 

Искать


 

Середа, 01 Липень 2020 05:52

Фахівці Головного управління Держпраці у Луганській області розглянули режими ведення підривних робіт на IІ півріччя 2020 року по шахтах ДП "Первомайськвугілля"

Оцените материал
(1 Голосовать)

    Фахівцями Управління гірничого нагляду Головного управління Держпраці у Луганській області згідно вимог п. 5.7 розділу ІХ «Правил безпеки під час поводження з вибуховими матеріалами промислового призначення» наприкінці червня 2020 року розглянуті режими ведення підривних робіт на ІІ півріччя 2020 року по відокремленим підрозділам ДП «Первомайськвугілля».

    Під час розгляду порушувались питання правильності вибору вибухових речовин для певної групи вибоїв та виробок, безпечна відстань до місць укриття майстрів-підривників та людей, непов’язаних з підривними роботами, встановлений час ведення підривних робіт (згідно планограми ведення гірничих робіт) та інші актуальні питання цього напрямку.

    Розроблення режимів ведення підривних робіт у суворій відповідності до вимог нормативних актів з охорони праці вкрай важливе, адже це сприяє безпеці працівників на вугледобувних підприємствах під час виконання підривних робіт.

Прочитано 189 раз Последнее изменение Середа, 01 Липень 2020 05:57
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация