UkraineNOW

 

 

Искать


 

Середа, 17 Червень 2020 11:43

За участі Т.в.о. начальника, заступника начальника Головного управління Держпраці відбулось засідання регіональної комісії ТЕБ і НС

Оцените материал
(0 голосов)

    17 червня у приміщенні Луганської обласної державної адміністрації – Луганської обласної військово-цивільної адміністрації під головуванням керівництва Луганської обласної державної адміністрації, за участі Т.в.о. начальника, заступника начальника Головного управління Держпраці у Луганській області Дениса Рисухіна відбулось чергове засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій. 

    В ході засідання його учасники обговорили  заходи із протидії поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та етапи послаблення протиепідемічних заходів на території Луганської області. Зокрема, під час засідання була заслухана і обговорена інформація щодо виконання заходів на території Луганської області, спрямованих на ліквідацію наслідків надзвичайної ситуації, пов’язаної із COVID-19 та статистики захворюваності на COVID-19 серед мешканців Луганщині. Було відзначено, що наразі Луганська область знаходиться на останньому місці в країні по поширенню корона вірусної хвороби COVID-19.

    Розглядаючи зазначені питання члени комісії заслухали заступника директора Луганського обласного лабораторного центру МОЗ України Володимира Жданова, директора Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Валентина Шкорубського та начальника управління культури, національностей і релігій облдержадміністрації Аліну Адамчук.

    За результатами обговорення цієї інформації було прийнято низку рішень. Зокрема, було вирішено внести зміни до абзацу другого пункту 2 протоколу засідання від 5 червня 2020 року, виклавши його в наступній редакції: «…діяльність закладів культури, зокрема, з прийманням відвідувачів за рішенням власника, крім діяльності кінотеатрів, у тому числі проведення культурних заходів за умови здійснення закладом культури (організатором культурного заходу) контролю за перебуванням не більше ніж однієї особи на 5 кв. метрах площі приміщення, де проводиться захід, та дотримання фізичної дистанції між учасниками не менше ніж 1,5 метра».

    Також було вирішено, що:

  • Головному управлінню ДСНС України у Луганській області призупинити цілодобове чергування та згорнути намети на тимчасових пунктах прийому та сортування хворих на коронавірусну хворобу COVID-19. Бути готовими у разі погіршення епідемічної ситуації до розгортання наметів та відновлення цілодобового чергування;
  • Головному управлінню Держпродспоживслужби в Луганській області та Головному управлінню Національної поліції в Луганській області слід посилити державний нагляд за дотриманням санітарного законодавства, у тому числі постанов головного державного санітарного лікаря України стосовно організації протиепідемічних заходів у перукарнях та салонах краси, дошкільних та закладах громадського харчування, фізичної культури та спорту, і тих, що надають послуги з розміщення, та під час роботи ринків.

Прочитано 245 раз Последнее изменение Середа, 17 Червень 2020 11:48
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация