UkraineNOW

 

 

Искать


 

Середа, 17 Червень 2020 10:16

З представниками ТОВ «Добродія Трейд» обговорено питання легалізації праці та аналізу виробничого травматизму

Оцените материал
(0 голосов)

    Інспекторським складом відділу державного нагляду в газовому комплексі Управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки Головного управління Держпраці у Луганській області за участю представників підприємств активно проводяться превентивні заходи.

    Один з таких заходів проведено 17 червня у Білокуракинському районі з представниками ТОВ «Добродія Трейд». В ході засідання круглого столу, який було проведено із дотриманням усіх необхідних протиепідемічних заходів, було обговорено питання щодо легалізації праці та аналізу нещасних випадків на виробництві.

    Під час засідання круглого столу інспектор Головного управління Держпраці довів до відома присутніх, що на виконання доручень Прем’єр-міністра України від 05.02.2020 № 4734/0/1-20 та від 17.02.2020 № 6698/0/1-20 про вжиття заходів щодо детінізації ринку праці, проводиться інформаційно-роз’яснювальна робота про неприпустимість допуску до роботи працівників без оформлення трудових відносин. Також інспектор нагадав, що Аналіз виробничого травматизму проводиться з метою встановлення закономірностей виникнення травм на виробництві та розробки ефективних профілактичних заходів.

    У процесі аналізу травматизму мають бути з’ясовані причини нещасних випадків і розроблені заходи щодо їх попередження. Аналіз виробничого травматизму та профзахворювань дозволяє виявити причини і визначити закономірності їх виникнення. На основі такої інформації розробляються заходи щодо запобігання виробничому травматизму і профзахворювань.

    Фахівці відділу державного нагляду в газовому комплексі в рамках профілактики охорони праці звертаються до представників роботодавців та профспілкових організацій  із закликом проводити додаткові заходи щодо запобігання нещасним випадкам на виробництві та професійних захворюванням, підвищення рівня безпеки й умов праці.

Прочитано 225 раз Последнее изменение Середа, 17 Червень 2020 10:24
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация