UkraineNOW

 

 

Искать


 

Середа, 10 Червень 2020 05:04

Фахівці Головного управління Держпраці взяли участь у дистанційному семінарі з роботодавцями міста Рубіжне

Оцените материал
(1 Голосовать)

    Фахівцями відділу державного нагляду додержання законодавства соціального страхування Управління з питань праці Головного управління Держпраці у Луганській області було прийнято участь у семінарі Рубіжанського міського центру зайнятості з роботодавцями на тему «Фінансова підтримка суб’єктів малого та середнього бізнесу на період карантину», який відбувався у дистанційному форматі на платформі ZOOM.

    В ході заходу фахівцями Головного управління Держпраці було роз’яснено, що згідно Порядку надання та повернення коштів, спрямованих на фінансування допомоги по частковому безробіттю на період карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 22 квітня 2020 р. № 306, зупинення (скорочення) діяльності - зупинення (скорочення) діяльності роботодавця внаслідок карантину, яке призвело до часткового або повного скорочення тривалості робочого часу його працівників.

    Також зазначено, що чинним законодавством про працю не визначена процедура зупинення (скорочення) діяльності через проведення заходів щодо запобігання виникненню та поширенню коронавірусної хвороби (СОVID-19), передбачених карантином, встановленим Кабінетом Міністрів України, у зв'язку з чим до неї не може застосовуватися порядок запровадження зміни істотних умов праці, передбачений статтею 32 Кодексу законів про працю України (далі - КЗпП України).

    Крім того, зупинення (скорочення) діяльності суб’єктів господарювання, передбачене постановою № 211 не є простоєм, визначеним статтею 34 КЗпП України. Зупинення (скорочення) діяльності оформляється наказом власника або уповноваженого ним органу за наявності умов, передбачених постановою № 211.

Прочитано 239 раз Последнее изменение Вівторок, 09 Червень 2020 18:06
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация