UkraineNOW

 

 

Искать


 

Середа, 03 Червень 2020 10:42

Інспекторами Головного управління Держпраці проведено низку дистанційних консультацій для представників суб’єктів господарювання

Оцените материал
(0 голосов)

    Згідно з Планом роботи відділу державного нагляду в газовому комплексі Управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки Головного управління Держпраці у Луганській області на ІІ квартал 2020 року, інспекторським складом відділу проводиться консультаційна та інформаційно-роз’яснювальна робота, стосовно вимог законодавчих та нормативно – правових актів з охорони праці.

    Одним з напрямків превентивної діяльності є проведення онлайн-семінарів та нарад. Так, протягом минулого тижня проведені семінар та нарада в відділі освіти Новопсковської районної ради на тему: «Стан охорони праці на підприємстві. Травматизм та професійні захворювання на виробництві». Також інспекторами відділу надано 15 кваліфікованих консультацій керівникам та фахівцям спеціалізованих підприємств, а саме: АТ «Оператор газорозподільної системи «Луганськгаз» та його філії, ТОВ "ДЕМ і К", ПП ВКФ "Промбутресурс", КП "Старобільськвода" та ін.

    Основними висвітленими питаннями було підготовка мереж, систем газопостачання до роботи в осінньо-зимовий період, розглянуті зміни в законодавстві при отриманні дозволів та оформленні декларацій на виконання робіт підвищеної безпеки. Також в ході зазначених заходів з представниками підприємств було обговорено питання забезпечення співробітників спеціалізованих підприємств газового господарства засобами індивідуального захисту та гігієни. 

Прочитано 180 раз Последнее изменение Середа, 03 Червень 2020 10:48
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация