UkraineNOW

 

 

Искать


 

П'ятница, 29 Травень 2020 09:27

За участі керівника Головного управління Держпраці відбулось засідання у Луганській ОДА – ВЦА

Оцените материал
(1 Голосовать)

    28 травня під головуванням голови Луганської обласної державної адміністрації – керівника обласної військово-цивільної адміністрації Сергія Гайдая, за участі Т.в.о. начальника, заступника начальника Головного управління Держпраці у Луганській області Дениса Рисухіна відбулось засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій.

    Комісія заслухала керівника штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації щодо загальної ситуації захворюваністю на COVID-19, тестування людей з підозрою на коронавірус та розглянула можливість подальшого послаблення карантинних заходів. За результатами обговорення питань про заходи із протидії поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та етапи послаблення протиепідемічних заходів на території Луганської області було прийнято низку рішень щодо організації роботи навчальних закладів Луганщини.

    Зокрема, прийнято рішення, починаючи з 01 червня поточного року дозволити відвідування занять в закладах освіти в групах не більше ніж 10 осіб, проведення професійно-практичної підготовки, поетапної та державної кваліфікаційної атестації в закладах професійної (професійно-технічної) освіти, підготовчих заходів до практичної підготовки на виробництві, лабораторних робіт та тренажерних занять, атестації здобувачів вищої освіти, фахової передвищої освіти та відповідних підготовчих заходів.

Прочитано 339 раз Последнее изменение П'ятница, 29 Травень 2020 09:43
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация