UkraineNOW

 

 

Искать


 

П'ятница, 29 Травень 2020 05:28

Фахівці Головного управління Держпраці взяли участь у Skype-конференції на тему «Механізм надання допомоги по частковому безробіттю»

Оцените материал
(1 Голосовать)

    Фахівцями відділу державного нагляду додержання законодавства соціального страхування Управління з питань праці ГУ Держпраці у Луганській області 27 травня 2020 року було прийнято участь у Skype-конференція Рубіжанського міського центру зайнятості з роботодавцями на тему «Механізм надання допомоги по частковому безробіттю».

    В ході заходу фахівцями Головного управління Держпраці роз`яснено, що обмеження діяльності суб'єктів господарювання встановлені постановою Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 № 211 “Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби СОVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-СоV-2” (далі - постанова № 211).

    Також зазначено, що чинним законодавством про працю не визначена процедура зупинення (скорочення) діяльності через проведення заходів щодо запобігання виникненню та поширенню коронавірусної хвороби (СОVID-19), передбачених карантином, встановленим Кабінетом Міністрів України, у зв'язку з чим до неї не може застосовуватися порядок запровадження зміни істотних умов праці, передбачений статтею 32 Кодексу законів про працю України (далі – КЗпП України).

    Крім того, зупинення (скорочення) діяльності суб’єктів господарювання, передбачене постановою № 211 не є простоєм, визначеним статтею 34 КЗпП України. Зупинення (скорочення) діяльності оформляється наказом власника або уповноваженого ним органу за наявності умов, передбачених постановою № 211.

Прочитано 237 раз Последнее изменение П'ятница, 29 Травень 2020 05:30
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация