UkraineNOW

 

 

Искать


 

П'ятница, 29 Травень 2020 05:18

Головне управління Держпраці роз’яснює про зазначення заходів щодо усунення причин, які призвели до нещасного випадку

Оцените материал
(0 голосов)

    Головне управління Держпраці у Луганській продовжує публікацію статей щодо роз’яснення вимог Порядку проведення розслідування та ведення обліку нещасних випадків, професійних захворювань і аварій на виробництві, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17 квітня 2019 року № 337, який діє з 01 липня 2019 року (далі – Порядок).

    Основні роз’яснення по заповненню пункту 9 «Заходи щодо запобігання подібним нещасним випадкам, гострим професійним захворюванням (отруєнням), аваріям» викладені у Примітках, надані у Додатку 11 до Порядку.

    Під час розроблення заходів щодо усунення причин нещасних випадків, зазначених у пункті 9 акту за формою Н-1, потрібно врахувати їхній тісний логічний зв'язок з обставинами і причинами нещасного випадку . Тільки за умов правильного опису обставин і визначення причин нещасного випадку заходи щодо запобігання травматизму будуть ефективними. Заходи можуть бути визначені правильно тільки в тому разі, якщо вони випливають з обставин і причин нещасного випадку, вони перш за все мають бути спрямовані на ліквідацію порушень правил і норм охорони праці. Зміст заходів повинно бути сформульовано чітко і технічно грамотно з зазначенням строків їх здійснення та конкретних виконавців.

    Також у разі необхідності надаються пропозиції щодо внесення змін до нормативних актів з охорони праці на підприємстві. Заходи щодо накладення стягнень не зазначаються.

Прочитано 149 раз Последнее изменение П'ятница, 29 Травень 2020 05:20
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация