UkraineNOW

 

 

Искать


 

Четвер, 28 Травень 2020 08:10

Інспектором Головного управління Держпраці проведено онлайн-семінар з працівниками Новопсковського МРУЕГГ

Оцените материал
(0 голосов)

    26 травня головний державний інспектор відділу державного нагляду в газовому комплексі Управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки Головного управління Держпраці у Луганській області проводив онлайн-семінар з інженерно-технічними працівниками Сватівської газової дільниці Новопсковського міжрайонного управління з експлуатації газового господарства на тему «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19».

    Головний державний інспектор доповів, що відповідно до статті 29 Закону України “Про захист населення від інфекційних хвороб” з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 (далі — COVID-19), з урахуванням рішення Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій необхідно дотримуватись максимальної безпеки, користуватись засобами індивідуального захисту, зокрема респіраторами або захисними масками, у тому числі виготовленими самостійно, перебування в приміщенні не більше одного відвідувача на 10 кв. метрів торговельної площі та в місцях скупчення людей у разі необхідності потрапляння, а також дотримання інших санітарних та протиепідемічних заходів.

    В ході онлайн-семінару інспектор Головного управління Держпраці надав наступні рекомендації:

 1. Тримати безпечну відстань від іншої сторони (1-1,5 метра).
 2. Сприяти регулярному та ретельному миттю рук особами, які перебувають у громадських місцях: мильною водою або дезінфікують руки спиртовмісним засобом (мінімум 60%).
 3. Переконатися, що працівники, замовники та підрядники мають доступ до місць, де вони можуть мити руки з милом.
 4. Розміщувати дезінфікуючі дозатори на видимих місцях в робочій зоні та стежити за тим, щоб ці дозатори регулярно заправлялися.
 5. Викладати інформацію про те, як правильно мити руки на видимому місці.
 6. Поєднувати вищезгадані заходи з іншими засобами комунікації, такими як навчання персоналу та фахівців з охорони праці.
 7. Звернути особливу увагу на рекомендації : що під час роботи НЕ торкатися обличчя руками, особливо губ, носа та очей, а також дотримуйтесь гігієни кашлю та дихання.
 8. Докладати усіх зусиль, щоб робочі місця були чистими та гігієнічними:
 • дотикові поверхні, включаючи письмовий стіл, стійки та столи, дверні ручки, вимикачі світла, поручні та інші предмети (наприклад, телефони, клавіатури), повинні регулярно протирати дезінфікуючим засобом або протирати водою та миючим засобом,
 • всі ділянки , які часто використовуються, такі як туалети, загальні приміщення, слід регулярно та ретельно очищати, використовуючи воду та миючий засіб.
 1. Обмежувати ділові поїздки та звезти до мінімуму спілкування з іноземними делегаціями. Працівник має право відмовитись від участі в іноземній делегації, якщо є загроза зараження корона вірусом SARS-CoV-2 у країні призначення.
 2. Сприяти віддаленій роботі для людей, які повертаються з коронавірусу     SARS-CoV-2.

    Пам’ятаймо завжди, дотримання законодавства у сфері охорони праці та промислової безпеки стане запорукою збереження найціннішого – людського життя.

    Також інспектори відділу державного нагляду в газовому комплексі в рамках профілактики охорони праці працюють дистанційно (телефонні звернення, онлайн-консультації), відповідають на звернення інженерно-технічних працівників підприємств.

Прочитано 252 раз Последнее изменение Четвер, 28 Травень 2020 08:13
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация