UkraineNOW

 

 

Искать


 

Середа, 27 Травень 2020 12:19

За участі керівника Головного управління Держпраці відбулось засідання круглого столу в Головному управлінні ПФУ в Луганській області

Оцените материал
(0 голосов)

    26 травня в Головному управлінні Пенсійного фонду України в Луганській області за участі Т.в.о. начальника, заступника начальника Головного управління Держпраці у Луганській області відбулось засідання круглого.

    Участь у цьому заході також взяли представники Державної податкової служби, Управління забезпечення примусового виконання рішень та Департаменту соціального захисту населення Луганської обласної державної адміністрації.

    Під час засідання було обговорено поточні питання, пов’язані із забезпеченням виконання планових показників з надходжень до бюджету Фонду, стягненням заборгованості заходами виконавчих дій та виконанням заходів з легалізації зайнятості населення в умовах карантинних обмежень.

    Зокрема, на заході була оприлюднена та обговорена інформація про:

  • надходження єдиного соціального внеску (у тому числі й від основних платників регіону – підприємств вугільної галузі);
  • стягнення боргу та суму очікуваних надходжень до кінця травня 2020 року,
  • суми, стягнутих заходами виконавчих дій, обов’язкових платежів та кількість закритих виконавчих проваджень за період з початку року.

    Наприкінці засідання круглого столу, було наголошено на необхідності докладання максимум зусиль для виконання планових показників з надходжень та недопущення затримки з виплати пенсій.  

Прочитано 243 раз Последнее изменение Середа, 27 Травень 2020 12:24
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация