UkraineNOW

 

 

Искать


 

Середа, 27 Травень 2020 10:53

Працівники Головного управління Держпраці продовжують піклуватися про «Алею безпечної праці» у м. Сєвєродонецьку

Оцените материал
(8 голосов)
    У квітні 2016 року напередодні відзначення Всесвітнього дня Охорони праці на Луганщині в місті хіміків – Сєвєродонецьку,  Головним управлінням Держпраці у Луганській області була закладена «Алея безпечної праці». 
    Силами керівництва та працівниками Головного управління були висаджені дерева та встановлена плита, присвячена пам’яті загиблих від нещасних випадків на виробництві. Протягом наступних років алея щорічно оновлювалась новими саджанцями дерев. Ініціативна група інспекторів, по черзі, у вільний від роботи час, проводила полив саджанців і ця робота не минула дарма – деревця весною радують своїм цвітінням мешканців міста. 
    Ініціативу Головного управління Держпраці щодо створення алеї підтримали мешканці прилеглих домів і біля алеї з’явився оновлений дитячий майданчик. Молоді саджанці будуть підростати разом з малечею і нагадуватимуть батькам дітей про те, що порушувати правила охорони праці на виробництві не варто.
    В 2020 році День охорони праці проходить  під девізом «Зупинемо пандемію: безпека і здоров’я на роботі можуть врятувати життя» та повністю присвячений  боротьбі з пандемією коронавірусної хвороби COVID-19. Головним управлінням була розпочата акція «новий працівник - нове дерево», а як відомо дерева – це легені планети.
    Головне управління буде продовжувати озеленення території міста та сприяти очищенню повітря і не забувати про вибраний слоган акції та сприяти висадці молодих саджанців «молодими» працівниками.
Прочитано 207 раз Последнее изменение Понеділок, 27 Липень 2020 06:44
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация