UkraineNOW

 

 

Искать


 

Понеділок, 25 Травень 2020 12:00

В умовах карантину представники суб’єктів господарювання отримують консультації фахівців Головного управління Держпраці в дистанційному режимі

Оцените материал
(0 голосов)

    В умовах дії карантину відділ державного нагляду в енергетиці, в металургії та у машинобудуванні продовжує надавати вичерпну інформацію щодо запобіганню розповсюдження короновірусу COVID-19 та консультувати представників підприємств з питань охорони праці.

    Так, 22 травня було проведено онлайн-нараду з посадовими особами ТОВ «Лисичанський склозавод» щодо безпечної експлуатації електроустановок. Зокрема, було вказано, що право давати розпорядження на виконання ряду робіт, визначених головним енергетиком підприємства, може бути надане особам оперативного персоналу, що мають кваліфікацію не нижче IV групи. Нагляд під час роботи веде виконавець робіт (або спостерігач), який повинен знаходитися невідлучно з бригадою. За необхідності відлучення виконавець робіт повинен вивести з приміщення усіх робітників і замкнути за собою двері.

    Також були надані рекомендації, як реалізувати карантинні заходи без порушень прав працівників, а саме: надання працівникам щорічних основних та додаткових відпусток, інших оплачуваних відпусток, передбачених законодавством; надання відпусток без збереження заробітної плати за заявою працівників; встановлення працівникам неповного або скороченого робочого часу; запровадження роботи змінами; тимчасове запровадження дистанційної роботи; введення простою.

    20 травня відділ державного нагляду в енергетиці, в металургії та у машинобудуванні у повному складі взяв участь у вебінарі «COVID-19 пандемія: як заходи з безпеки і здоров’я на робочих місцях пом’якшують наслідки», де ознайомилися з впровадженням системи управління ризиками, що дозволить зменшити негативний вплив COVID-19.

Прочитано 174 раз Последнее изменение Понеділок, 25 Травень 2020 12:04
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация